Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Rekrutacja do Projektów dofinansowanych z UE

Utworzono dnia 05.03.2024

Drodzy Państwo!

 

    1 marca jako Fundacja Wsparcia Nauki i Biznesu rozpoczynamy rekrutację do projektów dofinansowanych przez Unię Europejską. Do wyboru są dwie propozycje działań:

        1) Projekt Mazurski Uniwersytet Ludowy Kuźnią Umiejętności. Biorąc w nim udział będzie można m.in. rozwijać umiejętności autoprezentacji, świadomego tworzenia pozytywnych nawyków, komunikacji interpersonalnej i współdziałania w grupie. Uczestnicy i uczestniczki wezmą udział w ciekawych spotkaniach, które będę realizowane raz w tygodniu w formie praktycznych warsztatów cyfrowych i szkoleń tematycznych - warsztatów pszczelarskich, ekologicznych i szachowych. Dodatkową formą wsparcia będzie indywidualne doradztwo. Rekrutujemy do końca czerwca tego roku!

        2) Projekt Mazurski Uniwersytet Ludowy miejscem włączenia cyfrowego i społecznego OSI. Jego celem jest budowanie solidnych fundamentów wiedzy w obszarze cyfrowym. Uczestnicy i uczestniczki wezmą udział w warsztatach m.in. z obsługi programów i aplikacji, tworzenia treści cyfrowych, korzystania z e-usług oraz wykorzystywania możliwości globalnej sieci Internet w codziennym życiu. Dopełnieniem działań będą warsztaty umiejętności społecznych (m.in. autoprezentacji i asertywności) oraz indywidualne doradztwo. Każda zakwalifikowana osoba będzie miała szansę podejścia do egzaminu i uzyskania Certyfikatu ECDL, który jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym kompetencje komputerowe. Rekrutujemy do końca sierpnia tego roku!

 

    Projekty adresujemy do osób, które ukończyły 25 lat oraz spełniają przynajmniej jedno z poniższych kryteriów:

  • posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • posiadają Kartę Dużej Rodziny,
  • korzystają z pomocy społecznej,
  • korzystają z pomocy żywnościowej,
  • są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy,
  • są bezrobotne,
  • są opiekunami osób z niepełnosprawnościami.

 

    Udział w projektach jest bezpłatny. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zgłosić się do biura Fundacji Wsparcia Nauki i Biznesu przy ul. Jana i Hieronima Małeckich 3 lok. 2, zadzwonić pod numer 572 222 050 lub wejść na stronę www.fundacjawnb.org.pl, wypełnić formularz rekrutacyjny i wysłać skan na adres biuro@fundacjawnb.org.pl.

    O szczegółach, celach i założeniach projektów piszemy na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do śledzenia profili Fundacji Wsparcia Nauki i Biznesu w mediach społecznościowych - na Facebooku i Instagramie, gdzie umieszczamy bieżące informacje o działaniach.

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 42

W poprzednim tygodniu: 62

W tym miesiącu: 155

W poprzednim miesiącu: 141

Wszystkich: 6496