UZALEŻNIENIOM NIE !

Już po raz piętnasty  na pozezdrzańskiej scenie zaprezentują się amatorskie grupy teatralne.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  w Pozezdrzu wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pozezdrzu są organizatorami sobotniej imprezy. Honorowym Patronatem imprezę objął  Wójt Gminy Pozezdrze Pan Bohdan Mohyła.

Celem Spotkania jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na problemy patologiczne tj. alkohol, narkotyki, nikotyna.

Zachęcamy również dorosłych do obejrzenia spektakli. Warto zobaczyć jak problemy z uzależnieniami  są postrzegane przez  dzieci.

W tym roku wystąpi pięć grup 6 – osobowych ze Szkół Podstawowych oraz dwie grupy 6 – osobowe z Gimnazjum. Uczestnicy pochodzą  z powiatu węgorzewskiego, giżyckiego, kętrzyńskiego oraz gołdapskiego.

Przedstawienia odbędą się na scenie letniej .

Początek imprezy o godz. 10:00

Zapraszamy serdecznie