Nakresleni Przestrzenią V - Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance

Turniej odbędzie się 21 maja. To kolejna edycja jednych z najlepszych zawodów na Warmii i Mazurach "€“NAKREŚLENI PRZESTRZENIĄ V" . Impreza organizowana jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu oraz ekipę Nakreśleni przestrzenią, a także Meerkats crew .. Również w tym roku postaramy się przygotować NAKREŚLENI PRZESTRZENIĄ V na wyższym niż zwykle poziomie.

Informacje:

Start:
09:00 - 11:30 warsztaty z Bboyem Kuzya!!
10:30 - 12:00 rejestracja
12:30 - rozpoczęcie zawodów, eliminacje i kolejne rundy wszystkich kategorii
19:00 - finały z udziałem publiczności

Opłaty uczestników:
10zł za pierwszą kategorie, kolejne 5zł.

Dla każdego uczestnika woda oraz ciepły posiłek

Publiczność - darmowe wejście.

Organizator imprezy : Gminy Ośrodek Kultury w Pozezdrzu

Kordynator imprezy: Bboy Daro - Meerkats Crew

Kategorie:
3vs3 bboys'n'bgirls battle
1vs1 Bgirls battle
1vs1 kids battle do lat 13 (osoba, która zapisuje się na kids battle nie ma możliwości startowania w 3vs3, ale może startować w Lottery contest)
Lottery contest (1vs1, po eliminacjach 2vs2) - uczestnicy w trakcie eliminacji walczą jeden na jeden, następnie sędziowie wybierają szesnastu najlepszych tancerzy i łączą ich w pary poprzez losowanie.

Prowadzący:
Mc bboy Piskorz, Meerkats crew